Květiny v boxech 

Novinka na trhu:

Nádherné květiny pomáhají vyjadřovat pocity lidí bez zbytečných slov, ale přitom jsou i krásným doplňkem, který zkrášlí jakýkoliv interiér. Chcete-li darovat více než jen klasické růže, tak právě zde najdete ty nejzajímavější. Jedná se o vyhlášené EKVÁDORSKÉ růže, které se pyšní vysokou okrasností a kvalitou. Růže Vám naaranžujeme do speciální květinové nádoby, která dokonale vyjádří nejen vyjímečnost ekvádorských růží, ale především překvapí a potěší obdarovanou osobu. Vás může hřát pocit, že jste si opravdu vybrali dobře a darovali jste skutečně vyjímečný dárek.

2018-01-19_110730.png2018-01-19_105320.png2018-01-19_110843.png2018-01-19_105014.png2018-01-19_115343.png

1 690 Kč

Svatební květinový box bílé růže premium Svatební květinový box 20cmx20cm, obsahuje 9 luxusních prémiových růží.  Box je krásným a originálním květinovým dárkem na svatbu a elegantní květinová dekorace na svatební stoly.

1 690 Kč

Svatební květinový box červené růže premium Svatební květinový box 20cm x 20cm, obsahuje 9 luxusních prémiových růží. Box je krásným a originálním květinovým dárkem na svatbu a elegantní květinová dekorace na svatební stoly.

1 690 Kč

Svatební květinový box bílé růže premium Svatební květinový box 20cmx20cm, obsahuje 9 luxusních prémiových růží. Box je krásným a originálním květinovým dárkem na svatbu a elegantní květinová dekorace na svatební stoly.

1 590 Kč

Květinový box bílé růže premium Krásná moderní průhledná nádoba naplněna prvotřídními ekvádorskými růžemi. Dodáváme s víkem, saténovou stuhou Divine Flowers a vzkazovou kartou. Když, chcete zaujmout. Nádoba je krásným dárkem a dekorací v interiéru.Luxusní prémiové růže z Ekvádoru a Kolumbie.Rozvoz květin po celé ČR.

1 590 Kč

Květinový box červené růže premium mix

1 590 Kč

Květinový box bílé růže premium mix Krásná moderní průhledná nádoba naplněna prvotřídními ekvádorskými růžemi. Dodáváme s víkem, saténovou stuhou Divine Flowers a vzkazovou kartou. Když, chcete zaujmout.  Nádoba je krásným dárkem a dekorací v interiéru.Luxusní prémiové růže z Ekvádoru a Kolumbie.Rozvoz květin po celé ČR.

1 590 Kč

Květinový box melírované růže premium Krásná moderní průhledná nádoba naplněna prvotřídními ekvádorskými růžemi. Dodáváme s víkem, saténovou stuhou Divine Flowers a vzkazovou kartou. Když, chcete zaujmout a překvapit. Nádoba je krásným dárkem a dekorací do interiérů.Luxusní prémiové růže z Ekvádoru a Kolumbie.Rozvoz květin po celé ČR.

2 990 Kč

Květiny v boxech duo Krásná moderní průhledná nádoba naplněna prvotřídními ekvádorskými růžemi. Dodáváme s víkem, saténovou stuhou Divine Flowers a vzkazovou kartou. Když, chcete zaujmout. Nádoba je krásným dárkem a dekorací do interiérů. Dva květinové boxy, červené a bílé růže premium. Luxusní prémiové růže z Ekvádoru a Kolumbie. Rozvoz květin po celé ČR.

1 590 Kč

Květinový box červené růže prémium mix Krásná moderní průhledná nádoba naplněna prvotřídními ekvádorskými růžemi. Dodáváme s víkem, saténovou stuhou Divine Flowers a vzkazovou kartou. Když, chcete zaujmout a překvapit. Nádoba je krásným dárkem a dekorací v interiéru.Luxusní prémiové růže z Ekvádoru a Kolumbie.Rozvoz květin po celé ČR.

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek