Květiny z lásky 

1 690 Kč

Kytice 25 rudých růží - růže premium Kytice 25 prémiových růží té nejvyšší kvality potěší nejednu ženu. Růže se vyznačují velkým květem a dlouhou trvanlivostí. Kytice je ozdobena červenou mašlí. Původ růží Ekvádor. Trvanlivost růží 14-21 dní.

3 100 Kč

Kytice 50 rudých růží premium Velká kytice 50 prémiových růží té nejvyšší kvality je nádherným překvapením pro každou ženu. Růže se vyznačují velkým květem a dlouhou trvanlivostí. Kytice je ozdobena červenou mašlí. Původ růží Ekvádor. Trvanlivost růží 14-21 dní.

2 090 Kč

Premium rudé růže v kloboukové krabici grand Luxusní růže jsou uloženy v kloboukové krabici grand. Klobouková krabice grand 20cm x 20cm. Vyrobena z krásného semišového materiálu. Uvnitř krabice je speciální vodní konstrukce, aby růže mohly po celou dobu zůstat v krabici. Růže jsou vhodné pro náročnou klientelu i pro konzervativní jedince. Vybíráme pro Vás...

2 090 Kč

Květinové srdce bílé rudé růže premium Naše novinka krásná květinová krabice ve tvaru srdce 26cmx9cm zdobená luxusními růžemi Ekvádor. Krabice je ozdobená mašlí Divine Flowers. Ke každé objednávce přikládáme vzkazovou kartu zdarma.  Luxusní prémiové růže z Ekvádoru. Trvanlivost růží až 21 dní. Rozvoz květin po celé ČR.

2 090 Kč

Květinové srdce černé rudé růže premium Naše novinka krásná květinová krabice ve tvaru srdce 26cmx9cm zdobená luxusními růžemi Ekvádor. Krabice je ozdobená mašlí Divine Flowers. Ke každé objednávce přikládáme vzkazovou kartu zdarma.  Luxusní prémiové růže z Ekvádoru. Trvanlivost růží až 21 dní. Rozvoz květin po celé ČR.

1 690 Kč

Premium rudé růže v kloboukové krabici medium red Luxusní rudé růže jsou uloženy v kloboukové krabici medium-střední velikost. Klobouková krabice medium 15cmx16cm. Vyrobena z krásného semišového materiálu. Uvnitř krabice je speciální vodní konstrukce, aby růže mohly po celou dobu zůstat v krabici. Růže jsou vhodné pro náročnou klientelu i pro...

2 450 Kč

Balíček Luxury Balíček Luxury obsahuje luxusní rudé růže a elegantní semišovou krabici Grand Divine Flowers, Bohemia sekt 0,75l + foliový balónek srdce červené. Barva krabice bílá, modrá, zelená. Barvu připište do poznámky. Děkujeme.

1 790 Kč

Balíček Red Balíček Red obsahuje luxusní rudé růže, elegantní červenou krabici Divine Flowers medium, Bohemia sekt 0,2l, foliový balonek červené srdce. Původ růží Ekvádor. Trvanlivost růží 14-21 dní. Rozvoz květin po ČR.

690 Kč

 Balíček White Balíček White obsahuje luxusní rudé růží, elegantní mini krabičku Divine Flowers, Bohemia sekt 0,2l, foliový balónek červené srdce. Luxusní prémiové růže z Ekvádoru. Trvanlivost růží 14-21 dní. Rozvoz květin po celé ČR.

800 Kč

Sada balónků foliová srdceFoliové srdce 45 cm. Chcete ji překvapit? Objednejte ji 5 foliových balónků ve tvaru srdce.  V sadě je 5 červených balónků +5x nafouknutí heliem. (Platí v rámci Moravskoslezského kraje) Pro změnu barvy prosím pište do objednávky. 

1 600 Kč

Sada balónků foliová srdce Foliové srdce 45 cm. Chcete ji překvapit? Objednejte ji 10 foliových balónků ve tvaru srdce.  V sadě je 10 červených balónků +10x nafouknutí heliem. (Platí pouze v rámci Moravskoslezského kraje) Pro změnu barvy prosím pište do objednávky. 

1 790 Kč

Květinový box rudé růže premium  Krásná moderní průhledná nádoba naplněna prvotřídními ekvádorskými růžemi. Dodáváme s víkem, saténovou stuhou Divine Flowers a vzkazovou kartou. Nádoba je krásným dárkem a dekorací do interiérů. Když chcete zaujmout a překvapit. V nádobě je 9 prémiových růží z Ekvádoru. Trvanlivost růží 14-21 dní. Rozvoz květin po celé ČR.

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek