Květiny k narození chlapečka 

1 650 Kč

Dárkový balíček k narození chlapečka Dárkový balíček obsahuje:1x květinová krabice klasické bílé růže1x háčkovaný medvídek bílý1x originální přání k narození chlapečka1x foliový balónek kočárek modrý Rozvoz květin po celé ČR.

1 190 Kč

Baby růže v krásné kloboukové krabici jako krásný dárek pro budoucí maminky a maminky. Růže jsou uloženy v exkluzivní kloboukové krabici medium-střední velikost. Klobouková krabice medium 15cm x 16cm. Vyrobena z krásného semišového materiálu. Krabice je vyrobena v České republice. Uvnitř krabice je speciální vodní konstrukce, aby růže mohly po celou dobu...

1 690 Kč

Krásný dárek pro budoucí maminky a maminky. Luxusní růže jsou uloženy v exkluzivní kloboukové krabici medium-střední velikost. Klobouková krabice medium 15cm x 16cm. Vyrobena z krásného semišového materiálu. Krabice je vyrobena v České republice. Uvnitř krabice je speciální vodní konstrukce, aby růže mohly po celou dobu zůstat v krabici. Krabice je...

150 Kč

Přání k narození chlapečka žirafka Krásné a originální ručně vyrobené přání k narození chlapečka. Motiv světle modrá žirafka.

150 Kč

Přání k narození chlapečka bodýčka Krásné a originální ručně vyrobené přání k narození chlapečka. Motiv dětská bodýčka.

180 Kč

Háčkovaný medvídek bílý Ručně háčkované medvídky si necháváme vyrábět na míru v České republice.  Každý medvídek je originál, proto se může mírně lišit. Barva bílá. Velikost 12,5 cm.

249 Kč

Sladká čokoládová lízátka k narození chlapečka. Lízátka jsou zabalená v dárkovém balení a ozdobeny stužkou. V balení je 7 ks.

299 Kč

Originální a chutné sušenky k narození chlapečka. Originální a chutný dárek do porodnice a na oslavu narození miminka. Sušenky jsou dárkově zabaleny a ozdobeny stuhou. V balení je 15 ks. Sušenky na objednání min. 3 dny dopředu. Děkujeme.

599 Kč

Čokoládové cupcakes pro chlapečka Cupcakes vanilkové s pomerančovým likérem. Pro změnu příchutě, pište do objednávky. V balení je 12 cupcakes.  Čerstvé cupcakes s dětským motivem na objednání min. 2 dny dopředu. Děkujeme.

1 050 Kč

Sladký balíček k narození chlapečka, obsahuje: 1x balíček sušenek k narození chlapečka 15 ks1x balíček čokoládových lízátek k narození chlapečka 7 ks1x velké balení cupcakes k narození chlapečka 12 ks Pro změnu příchutě, pište do objednávky.  Sladký balíček na objednání min. 3 dny dopředu. Děkujeme.

170 Kč

Foliový balónek k narození chlapečka patří k našim velmi oblíbeným produktům a tvoří výbornou kombinaci ke květině. Balónek foliový 89cm. Balónky zákazníkům předáváme nafouklé pouze v rámci Opavy, Ostravy nebo po dohodě v rámci Moravskoslezského kraje. V případě doručení balónků v rámci ČR, můžete si u nás zakoupit helium ve spreji a v pohodlí domova...

70 Kč

Foliový balónek světle modrý s puntíky  Foliový balónek 45cm Balónky zákazníkům předáváme nafouklé pouze v rámci Opavy, Ostravy nebo po dohodě v rámci Moravskoslezského kraje. V případě doručení balóků v rámci ČR, můžete si u nás zakoupit helium ve spreji a v pohodlí domova balónek nafouknout. Nafouknutý balónek heliem 170 Kč.

Zobrazeno 1 – 12 z 21 položek