Květiny k narození chlapečka 

1 650 Kč

Dárkový balíček k narození chlapečka Dárkový balíček obsahuje:1x květinová krabice klasické bílé růže1x háčkovaný medvídek bílý1x originální přání k narození chlapečka1x foliový balónek kočárek modrý Rozvoz květin po celé ČR.

1 690 Kč

Kytice 25 bílých růží premium Kytice 25 prémiových růží té nejvyšší kvality potěší nejednu ženu. Růže se vyznačují velkým květem a dlouhou trvanlivostí. Kytice je ozdobena mašlí. Původ růží Ekvádor. Trvanlivost růží 14-21 dní.

1 490 Kč

Květinová krabice srdce art Krabice je ozdobena mašlí nebo dekorační manžetou.  Rozvoz květin po celé ČR.

1 190 Kč

Klasické růže k narození chlapečka Baby růže v krásné kloboukové krabici je krásný dárek pro maminky. Růže jsou uloženy v exkluzivní kloboukové krabici medium-střední velikost. Klobouková krabice medium 15cm x 16cm. Vyrobena z krásného semišového materiálu. Krabice je vyrobena v České republice. Uvnitř krabice je speciální vodní konstrukce, aby růže mohly...

3 100 Kč

Kytice 50 bílých růží premium Velká kytice 50 prémiových růží té nejvyšší kvality je nádherným překvapením pro každou ženu. Růže se vyznačují velkým květem a dlouhou trvanlivostí. Kytice je ozdobena mašlí. Původ růží Ekvádor. Trvanlivost růží 14-21 dní.

150 Kč

Přání k narození chlapečka bodýčka Krásné a originální ručně vyrobené přání k narození chlapečka. Motiv dětská bodýčka.

150 Kč

Přání k narození chlapečka žirafka Krásné a originální ručně vyrobené přání k narození chlapečka. Motiv světle modrá žirafka.

180 Kč

Háčkovaný medvídek bílý Ručně háčkované medvídky si necháváme vyrábět na míru v České republice.  Každý medvídek je originál, proto se může mírně lišit. Barva bílá. Velikost 12,5 cm.

170 Kč

Foliový balónek k narození chlapečka patří k našim velmi oblíbeným produktům a tvoří výbornou kombinaci ke květině. Balónek foliový 89cm. Balónky zákazníkům předáváme nafouklé pouze v rámci Opavy, Ostravy nebo po dohodě v rámci Moravskoslezského kraje. V případě doručení balónků v rámci ČR, můžete si u nás zakoupit helium ve spreji a v pohodlí domova...

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek