Květiny k narození holčičky 

1 650 Kč

Dárkový balíček k narození holčičky Dárkový balíček obsahuje: 1x květinová krabice klasické holandské růžové růže 1x háčkovaný medvídek růžový 1x originální přání k narození holčičky 1x foliový balónek kočárek růžový. Rozvoz po celé ČR.

1 190 Kč

Květinová krabice k narození holčičky Baby růže v krásné kloboukové krabici jako krásný dárek pro malé slečny a maminky. Růže jsou uloženy v exkluzivní kloboukové krabici medium-střední velikost. Klobouková krabice medium 15cmx16cm. Vyrobena z krásného semišového materiálu. Krabice je vyrobena v České republice. Uvnitř krabice je speciální vodní...

150 Kč

Přání k narození holčičky žirafka Krásné a originální ručně vyrobené přání k narození holčičky. Motiv růžová žirafka.

150 Kč

Přání k narození holčičky bodýčka Krásné a originální ručně vyrobené přání k narození holčičky. Motiv dětská bodýčka.

180 Kč

Háčkovaný medvídek růžový Česká výroba, ručně háčkovaný medvídek. Každý medvídek je originál, může se mírně lišit. Barva růžová. Velikost 12,5 cm.

249 Kč

Čokoládová lízátka k narození holčičky Sladká čokoládová lízátka k narození holčičky.   Lízátka jsou zabalena v dárkovém balení a ozdobeny stužkou. V balení je 7 ks.

299 Kč

Sušenky k narození holčičky Originální a chutné sušenky k narození holčičky. Originální a chutný dárek do porodnice a na oslavu narození miminka. Sušenky jsou dárkově zabaleny a ozdobeny stuhou. V balení je 15 ks. Sušenky na objednání min. 3 dny dopředu. Děkujeme.

599 Kč

Cupcakes pro holčičku Čokoládové cupcakes pro holčičku. Cupcakes jsou čokoládové s kousky jahod. Pro změnu příchutě, pište do objednávky.  V balení je 12 cupcakes. Čerstvé cupcakes s dětským motivem na objednání. min. 2 dny dopředu. Děkujeme.

1 050 Kč

Sladký balíček k narození holčičky Sladký balíček k narození holčičky obsahuje: 1x balíček sušenek k narození holčičky - 15 ks 1x balíček čokoládových lízátek k narození holčičky 7 ks1x velké balení cupcakes k narození holčičky 12ks. Pro změnu příchutě piště do objednávky.  Sladký balíček na objednání. Min. 3 dny dopředu. Děkujeme.

170 Kč

Foliový balónek k narození holčičky patří k našim velmi oblíbeným produktům a tvoří výbornou kombinaci ke květině. Balónek foliový 89cm. Balónky zákazníkům předáváme nafouklé pouze v rámci Opavy, Ostravy nebo po dohodě v rámci Moravskoslezského kraje. V případě doručení balónků v rámci ČR, můžete si u nás zakoupit helium ve spreji a v pohodlí domova...

70 Kč

Foliový balónek růžový s puntíky  Foliový balónek 45cm Balónky zákazníkům předáváme nafouklé pouze v rámci Opavy, Ostravy nebo po dohodě v rámci Moravskoslezského kraje. V případě doručení balóků v rámci ČR, můžete si u nás zakoupit helium ve spreji a v pohodlí domova balónek nafouknout. Nafouknutý balónek heliem 170 Kč.

70 Kč

Foliový balónek bílý kulatý  Foliový balónek 45cm Balónky zákazníkům předáváme nafouklé pouze v rámci Opavy, Ostravy nebo po dohodě v rámci Moravskoslezského kraje. V případě doručení balóků v rámci ČR, můžete si u nás zakoupit helium ve spreji a v pohodlí domova balónek nafouknout. Nafouknutý balónek heliem 170 Kč.

Zobrazeno 1 – 12 z 20 položek