Květiny k narození miminka 

1 650 Kč

Dárkový balíček k narození holčičky Dárkový balíček obsahuje: 1x květinová krabice klasické holandské růžové růže 1x háčkovaný medvídek růžový 1x originální přání k narození holčičky 1x foliový balónek kočárek růžový. Rozvoz po celé ČR.

1 490 Kč

Květinová krabice srdce art Krabice je ozdobena mašlí nebo dekorační manžetou.  Rozvoz květin po celé ČR.

1 590 Kč

Květinové srdce s medvídkem Květinové srdce plné drobných květů a originální ručně háčkovaný medvídek. Květy jsou v jemných bílých a růžových odstínech. Pro změnu odstínu pište do objednávky. Děkujeme.

1 690 Kč

Kytice 25 růžových růží premium Kytice 25 prémiových růží té nejvyšší kvality potěší nejednu ženu. Růže se vyznačují velkým květem a dlouhou trvanlivostí. Kytice je ozdobena růžovou mašlí. Původ růží Ekvádor. Trvanlivost růží 14-21 dní.

3 100 Kč

Kytice 50 růžových růží premium Velká kytice 50 prémiových růží té nejvyšší kvality je nádherným překvapením pro každou ženu. Růže se vyznačují velkým květem a dlouhou trvanlivostí. Kytice je ozdobena řůžovou mašlí. Původ růží Ekvádor. Trvanlivost růží 14-21 dní.

2 090 Kč

Premium melírované růže v kloboukové krabici grand Luxusní růže jsou uloženy v kloboukové krabici grand. Klobouková krabice grand 20cmx20cm. Vyrobená z elegantního saténu. Uvnitř krabice je speciální vodní konstrukce, aby růže mohly po celou dobu zůstat v krabici. Vybíráme pro Vás vysoce kvalitní růže z Ekvádoru. Tyto růže se od klasických druhů růží liší...

1 590 Kč

Něžné premium růže v kloboukové krabici medium Luxusní růže jsou uloženy v saténové kloboukové krabici medium. Klobouková krabice medium 15cmx16cm. Uvnitř krabice je speciální vodní konstrukce, aby růže mohly po celou dobu zůstat v krabici. Vybíráme pro Vás vysoce kvalitní růže z Ekvádoru a Kolumbie. Tyto růže se od klasických druhů růží liší krásnou...

499 Kč

Květinová krabička  Novinka květinová krabička 12x12x11cm plná drobných květů. Krásný květinový dárek plný květů ve světlých odstínech. 

1 090 Kč

Květinový box art  Krásný box plný květů v jemných bílých a růžových odstínech. Složení květin se může mírně lišit podle sezonnosti. Barva boxu, jemně růžová nebo bílá.

150 Kč

Přání k narození holčičky bodýčka Krásné a originální ručně vyrobené přání k narození holčičky. Motiv dětská bodýčka.

150 Kč

Přání k narození holčičky žirafka Krásné a originální ručně vyrobené přání k narození holčičky. Motiv růžová žirafka.

180 Kč

Háčkovaný medvídek růžový Česká výroba, ručně háčkovaný medvídek. Každý medvídek je originál, může se mírně lišit. Barva růžová. Velikost 12,5 cm.

Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek