Domácí cukroví 

390 Kč

Domácí a originální svatební sušenky. Sušenky jsou máslové, zdobení fondán. Jako krásný a chutný dárek na svatbu, ke květině, pro družičky, svědky, hosty. Pro změnu barvy pište do objednávky.  Sušenky jsou dárkově zabaleny a ozdobeny stuhou. V balení 15 ks. Domácí svatební cukroví na objednání min. 3 dny dopředu. Děkujeme. Rozvoz cukroví po celé ČR.

320 Kč

Sušenky k narozeninám Domácí a originální sušenky, které zaručeně zaujmou. Sušenky jsou máslové, zdobení fondán. Jako krásný a chutný dárek. Pro změnu motivu, barvy, pište do objednávky.  Sušenky jsou dárkově zabaleny a ozdobeny stuhou. V balení 15 ks. Rozvoz cukroví po celé ČR. Domácí originální cukroví na objednání min. 3 dny dopředu. Děkujeme.

Není skladem

299 Kč

Domácí makronky

320 Kč

Sušenky mamince Domácí a originální sušenky jako dárek pro maminku. Sušenky jsou máslové, zdobení fondán. Pro změnu motivu, barvy, pište do objednávky. Děkujeme. Sušenky jsou dárkově zabaleny a ozdobeny stuhou. V balení 15 ks. Domácí originální sušenky na objednání min. 3 dny dopředu. Děkujeme.

299 Kč

Sušenky k narození holčičky. Domácí a originální  sušenky. Sušenky jsou máslové, zdobení fondán. Originální a chutný dárek do porodnice a na oslavu narození miminka. Sušenky jsou dárkově zabaleny a ozdobeny stuhou. V balení 15 ks. Rozvoz sušenek po celé ČR. Domácí originální sušenky na objednání min. 3 dny dopředu. Děkujeme.

599 Kč

Sušenky maxi Domácí a originální sušenky, dárek, který zaručeně zaujme.  Sušenky jsou máslové, zdobení fondán. Pro změnu motivu, barvy, pište do objednávky.  Sušenky jsou dárkově zabaleny a ozdobeny stuhou. V balení je 30 ks. Rozvoz po celé ČR. Domácí originální sušenky na objednání min. 3 dny dopředu. Děkujeme.

299 Kč

Sušenky k narození chlapečka Domácí a originální sušenky. Sušenky jsou máslové, zdobení fondán. Originální a chutný dárek do porodnice a na oslavu narození miminka. Sušenky jsou dárkově zabaleny a ozdobeny stuhou. V balení je 15 ks. Domácí originální sušenky na objednání min. 3 dny dopředu. Děkujeme.

249 Kč

Sladká čokoládová lízátka k narození holčičky.  Sušenky jsou dárkově zabaleny a ozdobeny stuhou. V balení je 7 ks.

249 Kč

Čokoládová lízátka chlapeček Sladká čokoládová lízátka k narození chlapečka.  Sušenky jsou dárkově zabaleny a ozdobeny stuhou. V balení 7 ks.

599 Kč

Sladký dárek, který se hodí na jakoukoli příležitost. Oslavy, zahradní párty, hostiny.Základní příchuť vanilka a čokoláda. V balení je 12 cupcakes.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek