Krabice do 990,- 

990 Kč

Klasické rudé růže v kloboukové krabici medium Jedna z Vašich nejoblíbenějších květinových krabic, jemné holandské růže a atraktivní saténová krabice.  Růže jsou uloženy v exkluzivní kloboukové krabici medium-střední velikost. Klobouková krabice medium 15cmx16cm. Vyrobená ze saténu. Uvnitř krabice je speciální vodní konstrukce, aby růže mohly po celou...

990 Kč

Klasické růžové růže v kloboukové krabici medium Růže jsou uloženy v kloboukové krabici medium-střední velikost. Klobouková krabice medium 15cm x 16cm. Vyrobená krásného saténového materiálu. Uvnitř krabice je speciální vodní konstrukce, aby růže mohly po celou dobu zůstat v krabici. V krabici je 16 - 19 holandských růží. Krabice je ozdobena mašlí nebo...

490 Kč

Luxusní rudá růže v krabici mini Luxusní rudá růže je uložená v elegantní saténové krabici mini 8cmx11cm. Růže je ozdobena stříbrným srdcem. Krásný dárek pro ženy, maminky, sestry, kamarádky. Vzkazová karta zdarma. Rozvoz květin po celé ČR. PŘIJÍMÁME REZERVACE NA VALENTÝNA.

550 Kč

Květinový box art mini Květinový box mini plný květů ve světlých barvách. Složení květin se může mírně lišit podle sezónnosti. Barva boxu bílá.  Rozvoz květin Ostrava, Opava, Plzeň a celá ČR.

550 Kč

Květinový box mini Novinka! Květinový box o rozměrech 12x12x11cm plný drobných květů. Krásný květinový dárek plný květů ve světlých odstínech! Pro změnu odstínu, pište do objednávky. Rozvoz květinových boxů po celé ČR!

490 Kč

Luxusní růže bílá v kloboukové krabici mini Luxusní bílá růže je uložená v elegantní saténové krabici mini 8cmx11cm. Růže je ozdobena stříbrným srdcem. Krásný dárek pro ženy, maminky, sestry, kamarádky!  Vzkazová karta zdarma. Rozvoz květin po celé ČR.

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek