Květiny 

Jsme on-line květinářství a naší specializací jsou květinové krabice, květinové nádoby a drobné dárky. Krabice i nádoby plníme výhradně čerstvými květinami, zejména růžemi a tulipány. Růže z našeho e-shopu jsou dováženy z Ekvádoru a Kolumbie. Vybíráme jen ty nejkvalitnější růže a tulipány, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Důraz klademe na jednoduchost, květy tím v nádobě krásně vyniknou a jsou originální. Samozřejmě na přání zákazníka zhotovíme jakoukoliv kombinaci květů.

V našem e-shopu také nabízíme různé dárky, které Vám k vybrané kytici rádi přibalíme. Ušetříte si tím spoustu času běháním po obchodech. Takže to nechte na nás, rádi Vám ve všem vyhovíme, rozvážíme květiny po celé ČR.

Květinářství Ostrava. Čerstvé výběrové květiny v atraktivním balení. Rozvážíme až k Vám domů po celé ČR.

1 190 Kč

Baby růže v krásné kloboukové krabici jako krásný dárek pro budoucí maminky a maminky. Růže jsou uloženy v exkluzivní kloboukové krabici medium-střední velikost. Klobouková krabice medium 15cm x 16cm. Vyrobena z krásného semišového materiálu. Krabice je vyrobena v České republice. Uvnitř krabice je speciální vodní konstrukce, aby růže mohly po celou dobu...

2 090 Kč

Luxusní rudé růže v kloboukové krabici grand Luxusní růže jsou uloženy v kloboukové krabici grand. Klobouková krabice grand 20cm x 20cm. Vyrobená z elegantního saténu. Uvnitř krabice je speciální vodní konstrukce, aby růže mohly po celou dobu zůstat v krabici. Růže jsou vhodné pro náročnou klientelu i pro konzervativní jedince. Vybíráme pro Vás vysoce...

490 Kč

Luxusní růže v kloboukové krabici mini Luxusní růže je uložená v elegantní kloboukové krabici mini 8cmx11cm. Růže je ozdobena stříbrným srdcem. Krásný dárek pro ženy, maminky, sestry, kamarádky.  Vzkazová karta zdarma. Rozvoz květin po celé ČR.

490 Kč

Luxusní růže bílá v kloboukové krabici mini Luxusní bílá růže je uložená v elegantní saténové krabici mini 8cmx11cm. Růže je ozdobena stříbrným srdcem. Krásný dárek pro ženy, maminky, sestry, kamarádky!  Vzkazová karta zdarma. Rozvoz květin po celé ČR.

1 690 Kč

Kytice 25 růžových růží premium Kytice 25 prémiových růží té nejvyšší kvality potěší nejednu ženu. Růže se vyznačují velkým květem a dlouhou trvanlivostí. Kytice je ozdobena růžovou mašlí. Původ růží Ekvádor. Trvanlivost růží 14-21 dní.

1 690 Kč

Kytice 25 bílých růží premium Kytice 25 prémiových růží té nejvyšší kvality potěší nejednu ženu. Růže se vyznačují velkým květem a dlouhou trvanlivostí. Kytice je ozdobena mašlí. Původ růží Ekvádor. Trvanlivost růží 14-21 dní.

3 100 Kč

Kytice 50 bílých růží premium Velká kytice 50 prémiových růží té nejvyšší kvality je nádherným překvapením pro každou ženu. Růže se vyznačují velkým květem a dlouhou trvanlivostí. Kytice je ozdobena mašlí. Původ růží Ekvádor. Trvanlivost růží 14-21 dní.

1 990 Kč

Kytice 25 luxusních rudých růží - 70cm Kytice 25 prémiových růží té nejvyšší kvality potěší nejednu ženu. Růže se vyznačují velkým květem a dlouhou trvanlivostí. Kytice je ozdobena červenou mašlí. Původ růží Ekvádor. Trvanlivost růží 14-21 dní. PŘIJÍMÁME REZERVACE NA VALENTÝNA.

2 450 Kč

Balíček Luxury Balíček Luxury obsahuje luxusní rudé růže a elegantní saténovou krabici Grand Divine Flowers, Bohemia sekt 0,75l + foliový balónek srdce červené. Barva krabice bílá, modrá, zelená. Barvu připište do poznámky. Děkujeme. Přijímáme objednávky na Valentýna. Objednávejte prosím s předstihem. Děkujeme. 

1 790 Kč

Balíček Red Balíček Red obsahuje luxusní rudé růže, elegantní červenou krabici Divine Flowers medium, Bohemia sekt 0,2l, foliový balonek červené srdce. Původ růží Ekvádor. Trvanlivost růží 14-21 dní! Rozvoz květin po celé ČR! Přijímáme objednávky na Valentýna. Objednávejte prosím s předstihem. Děkujeme.

690 Kč

Balíček White Balíček White obsahuje luxusní rudou růži, elegantní saténovou krabičku Divine Flowers, Bohemia sekt 0,2l, foliový balónek červené srdce. Luxusní prémiová růže z Ekvádoru. Trvanlivost růže 14-21 dní! Rozvoz květin po celé ČR! Přijímáme objednávky na Valentýna. Objednávejte prosím s předstihem. Děkujeme.

1 790 Kč

Romantické překvapení s květinovým srdcem, které řekne víc než 1000 slov. Krásné romantické srdce je perfektní volbou pro vyznání lásky, stejně tak i pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Tato ohromná kytice okouzlí každou ženu. Krásná květinová krabice ve tvaru srdce 26 cm x 9 cm naplněná drobnými kvítky světlé barvy v jemných tónech pomůže navodit...

Zobrazeno 13 – 24 z 27 položek