Květiny 

Jsme on-line květinářství a naší specializací jsou květinové krabice, květinové nádoby a drobné dárky. Krabice i nádoby plníme výhradně čerstvými květinami, zejména růžemi a tulipány. Růže z našeho e-shopu jsou dováženy z Ekvádoru a Kolumbie. Vybíráme jen ty nejkvalitnější růže a tulipány, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Důraz klademe na jednoduchost, květy tím v nádobě krásně vyniknou a jsou originální. Samozřejmě na přání zákazníka zhotovíme jakoukoliv kombinaci květů.

V našem e-shopu také nabízíme různé dárky, které Vám k vybrané kytici rádi přibalíme. Ušetříte si tím spoustu času běháním po obchodech. Takže to nechte na nás, rádi Vám ve všem vyhovíme, rozvážíme květiny po celé ČR.

Květinářství Ostrava. Čerstvé výběrové květiny v atraktivním balení. Rozvážíme až k Vám domů po celé ČR.

590 Kč

Květinový box art mini Čtvercový box plný květů ve světlých barvách. Složení květin se může mírně lišit podle sezónnosti. Barva boxu bílá.  Rozvoz květin po celé ČR!

2 090 Kč

Květinová krabice mix grand Naše novinka! Nádherná květinová krabice grand plná květin v jemných odstínech.  Rozvoz květin po celé ČR.

1 890 Kč

Květinová krabice mix medium Naše novinka! Nádherná květinová krabice medium mix plná květin v jemných odstínech.  Rozvoz květin Plzeň, Ostrava, Opava a celá ČR.

Zobrazeno 25 – 27 z 27 položek