Dárky k MDŽ

Mezinárodní den žen 8. 3. 2019

 
V minulosti boj za ženská pravá a rovnost žen ve společnosti, dnes víc oslava lásky a obdivu k ženám.

Jak říct našim ženám, maminkám, sestrám, kamarádkám, kolegyním, že nám na nich záleží? Někdy víc než spousta slov, napoví pěkný dárek.  

Květina k MDŽ

Muži nejčastěji ženám darují květinu. Co se týče výběru květiny, nedají dopustit na nehynoucí klasiku jakou jsou rudé růže nebo kytice tulipánů. Ale ani ženy nezůstávají pozadu, každým rokem neustále roste počet žen, které své maminky, sestry, kamarádky či kolegyně obdarují dárkem v podobě květiny, čokolády nebo svíčky. Při výběru květiny je dobré připojit i osobní vzkaz, který je přibalen ke kytici. Můžete napsat vzkaz, jak Vám na ní záleží nebo ji pozvat třeba na večeři? Můžete květinu předat osobně, ale také ji překvapit a poslat kytici přímo do práce. Krásná vonící kytice zaručeně potěší nejedno něžné pohlaví a příjemně naruší každodenní rutinu.

Čokoláda 

Dalším pěkným a chutným dárkem je dobrá čokoláda. Bonboniéra nebo tabulka té nejvybranější čokolády tak vykouzlí úsměv na tváři snad každé ženy.

Trendy nafukovací balónky k MDŽ

Novým trendem mezi dárky jsou nafukovací balónky. Darujte ji sadu nafukovacích balónků ve tvaru srdce s Vašim osobním vzkazem. Není originálnější způsob, jak ji překvapit a říct, že Vám na ní záleží. Balónky najdete u nás v kategorii dárky.