Jaké květiny mají ženy nejraději?

Ženy květiny milují.

Většina žen při každé významné příležitosti očekává od svého partnera nějakou pěknou kytičku.

Mnoho mužů kupuje květinu ženě k svátku, k narozeninám, k výročí jejich vztahu a svatby, k Valentýnu či jiným událostem. Jsou však muži, kteří darují květinu jen tak, když si usmyslí, že chtějí své milované udělat radost.

A jaké květiny patří mezi nejoblíbenější?

 

V první řadě jsou to růže. Růže jsou vděčnou klasikou a určitě žádnou ženu neurazí. Ba naopak. Růže v květomluvě symbolizuje lásku a náklonnost. Kytice růží se hodí téměř na jakoukoli příležitost, k narozeninám, svátku, k slavnostním příležitostem a třeba i na první rande. Pokud si ale stále nejste jisti, jestli kytici růží zvolit, protože se Vám přece jen zdá trošku okoukaná, nebojte se, existuje přes 200 druhů růží a svým vzhledem se od sebe výrazně liší.

Mezi velmi oblíbené kytice se řadí barevná kytice tulipánů. Nejedna žena sní právě o takové. Červená, růžová, fialová, žlutá, bílá nebo mixovaná kytice tulipánů. A jaký jevýznam tulipánů v květomluvě? Tulipány jí řeknou, je mi s tebou dobře.

oblibene-kvetiny.jpg

Hitem posledních let se staly kytice kombinované, míchané různými druhy květin, nejčastěji jsou to květiny sezonní. Tyto kytice jsou originální a představují uvolněný styl.

Jakým květinám se raději vyhnout?
 

Jsou to všem známé gerbery a chryzantémy. Tyto květiny jsou vnímány spíše jako květiny smuteční, přestože symbolika květin o nich říká něco jiného. Chryzantéma, cítím velkou lásku a Gerbera jí řekne, jsem k tobě upřímný.

zeny-ruze.jpg