Květiny pro děti

Chystáte se na dětskou narozeninovou oslavu a přemýšlíte, zda květiny jsou vhodným dárkem pro děti?
Určitě ano.

My Vám poradíme, jaké květiny vaše děti zaručeně potěší.

Květiny podle tématu

Některé dětské oslavy se nesou v duchu nejrůznějších témat, například dětská oslava pirátská, oslava Ledové království, oslava malých princezen, kovbojů či jiná. Na dětské oslavy se nejlépe hodí dnes velmi populární květinové krabice s tematickým motivem. Květinové krabice jsou bezpečné a krásně vypadají. Například, do krabičky plné růžových růžiček vložíme originální zápich ve tvaru korunky nebo jiný symbol, a to podle daného tématu oslavy. Takto upravená květinka je originální, zaručeně potěší malou princeznu a krásně ozdobí sváteční stůl.

Květiny pro děti podle věku

Když chceme darovat květinu dětem, je dobré se řídit také jejich věkem. Pro děti do 3 let je ideální květina s hračkou. Přeci jen děti do 3 let věku neocení barevnost a krásu květin, ale zato si nejraději hrají a zkoumají všechno, co je kolem nich. Květinová krabice s ručně háčkovaným medvídkem nebo panenkou či chrastítkem je ideální volbou, pokud vybíráte květinu pro ty nejmenší
Věk 4 - 10 let, v tomto věku každé dítko má rádo cukrovinky, není nic lepšího než si nechat uvázat květinu se sladkým pamlskem. Květinová krabice, kde dítko najde i dobrou čokoládu, lízátka či kombinaci pamlsků udělá radost nejednomu dítěti. Jako květiny pro mladé slečny bychom doporučili květinovou krabici v růžovém tónu nebo kombinaci pestrých barev.

dětská krabice
holčička
medvídek