Nejčastěji kladené otázky

Abychom Vám řekli maximum, připravili jsme si odpovědi na to, co Vás nejvíc zajímá.

Jak objednávat květiny?

Objednávka květin se provádí přes webové stránky www.divineflowers.cz nebo na tel. čísle + 420 722 921 235, velmi rádi Vám poradíme a objednávku vyřešíme společně. Zavolejte nám, budeme se na Vás těšit.

Nevím si rady s výběrem květin? Pomůžete mi?

Z mnoha leté zkušenosti víme, že i naši zákazníci čas od času potřebují poradit s výběrem květin a my jsme tady od toho. Společně vybereme tu nejkrásnější květinu pro Vaše blízké. Zavolejte nám nebo zanechte vzkaz, co nejdříve se Vám ozveme a uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Rozvážíte květiny po ČR?

Ano, rozvážíme květiny téměř do všech koutů České republiky. Jsme specialisté na rozvoz květin po ČR. Máme vlastní chladící vozy a můžete si být jistí, že Vaše květiny budou doručeny obdarovanému v neporušeném stavu. Pokud si přejete využít službu rozvoz květin ČR, květiny Vám doručí kurýrní služba Messenger, s kterou dlouhodobě spolupracujeme. Jejich auta jsou přímo přizpůsobená k rozvozu květin. Troufáme si tvrdit, že kurýrní služba Messenger je v rozvozu květin ta nejlepší. Rádi Vám květinu dovezeme do Ostravy, Prahy, Brna, kamkoliv si budete přát.

Mohu si stanovit čas doručení květin?

Ano, čas doručení je jen na Vás. Velmi rádi Vám dovezeme květiny na Vámi zvolený čas, kamkoliv si budete přát, stačí pouze uvést do objednávky adresu doručení a Vámi zvolený čas, kdy budete chtít květiny doručit. Květiny Vám rádi dovezeme domů, do kanceláře, nemocnice, jako dárek do restaurace, hotelu, školy, provádíme rozvoz květin na Vámi určené místo!

Rozvážíte květiny až domů?

Ano, naše služba rozvoz květin je tady od toho, aby Vám květiny doručila až k Vám domů a Vy tak můžete zůstat v pohodlí Vašeho domova. Stačí do objednávkového formuláře zadat adresu doručení, Vašeho bydliště a my Vám květiny doručíme právě tam. 

Kolik stoji doručení květin?

Květiny Vám doručíme zdarma při objednávce nad 2000 Kč nebo za 99 Kč v rámci rozvozu květin v Ostravě, Opavě, Plzni a okolí. Rozvoz květin po ČR stojí 179 Kč a velmi rádi Vám květiny doručíme, kamkoliv si budete přát. 

Objednal jsem si dnes v 8:00, dokdy mi zboží doručíte?

Při objednávce do 12:00 expedujeme zboží následující pracovní den dopoledne, po dohodě v týž pracovní den. Při objednávce po 12:00 expedujeme zboží následující pracovní den odpoledne. Platí pro rozvoz Ostrava, Opava a okolí.

Při objednávce po ČR prosím, objednávejte minimálně 48 hod. dopředu.

Jak mohu zaplatit?

Platba se provádí převodem na účet - po vyplnění Vaši objednávky Vám přijde do emailu zálohová faktura s platebními údaji pro převod na účet 234221797/0300. Zboží budeme expedovat po obdržení platby na bankovní účet nebo pro urychlení odeslání objednávky, zasláním ofoceného bankovního příkazu na email: info@divineflowers.cz nebo také dobírkou.

Co si ke květině mohu ještě objednat?

Rádi bychom, abyste byli maximálně spokojeni, proto neustále rozšiřujeme sortiment našeho zboží. Nemusíte běhat po obchodech, ušetřete si čas a nakupte drobné dárky spolu s květinou u nás. Spolu s atraktivní květinovou krabicí, květinovým boxem, kyticí růží můžete si objednat balónky, šumivé víno nebo dobrou čokoládu. Nabízíme také službu květina na přání, tzn., že si můžete nechat uvázat květinu podle Vašich představ a přání a nechat si do ní zakomponovat Váš originální dárek.

Doručujete květiny ve vodě?

Největší výhoda flowerboxu tkví v tom, že květiny mají neustálý přísun vody, a proto jsou také hojně využívání k převozu na delší vzdálenosti, na rozdíl od klasicky vázaných kytic, které na dlouhé převozy nejsou vhodné.  

Sestře se narodilo miminko a rád bych ji poslal květiny do porodnice. Jste schopni květiny doručit?

Ano, bude nám ctí. Do porodnic po celé ČR rozvážíme květiny velmi často. Pokud byste rádi květiny do porodnice poslali a váháte jakou květinu vybrat, můžete si přečíst článek na našem blogu, Jaké květiny vybrat do nemocnice.

Manželka slaví 38 let a rád bych jí věnoval květinovou krabici s 38 tulipány? Vy máte květinovou krabici s 20 nebo 40 tulipány?

Je možné počet ks v krabici upravit?

Samozřejmě. Zavolejte nám, domluvíme se na úpravě květinové krabice, popřípadě na pěkné dekoraci. Nabízíme velké množství krásných a originálních květin, atraktivní flowerboxy, které můžete najít v mnoha barvách a provedeních a dokonce i materiálech. Krásný dárek máte tak pořízený za pár minut z pohodlí domova, a to ne jen tak ledajaký, boxy mohou být potaženy luxusní italskou flokáží v mnoha barvách. Dále pak zde najdete mnoho originálních kytic se sladkostmi, dárky zakomponované přímo v atraktivních květinových boxech,ručně vyrobená přání nebo originální nafukovací balónky.

Mohu ke květinám poslat vzkaz?

Samozřejmě. Ke každé květině přikládáme vzkazovou kartu Divine Flowers zdarma.