Rozvoz květin

Objednejte si kytici z pohodlí domova, kanceláře, chalupy i ze zahraničí! Stačí si vybrat květiny, které se Vám budou líbit, vyplnit objednávku a my se o vše ostatní velmi rádi postaráme!

Jak funguje rozvoz květin v Ostravě, rozvoz květin v Opavě a okolí?

Květiny doručujeme každý všední den od 7:00-20:00 (po dohodě Vám květiny doručíme dříve či později) v rámci Ostravy, Opavy a okolí.

Květiny rozvážíme vlastními chladícími vozy a na Vámi zvolený čas, kamkoliv si budete přát, stačí pouze uvést do objednávky adresu doručení a Vámi zvolený čas, kdy budete chtít květiny doručit! Květiny Vám rádi dovezeme domů, do kanceláře, nemocnice, jako dárek do restaurace, hotelu, školy, dovezeme Vám květiny na Vámi určené místo!

Chtěli byste doručit květiny o víkendu?

Rozvoz květin probíhá i o víkendu v rámci Ostravy, Opavy a okolí! Velmi rádi Vám dovezeme květiny o víkendu, květiny Vám rádi doručíme v sobotu a v neděli při objednání min. den dopředu! Čas a místo doručení květin v rámci lokality si můžete sami zvolit!

Kolik bude stát doručení květin v Ostravě a Opavě?

Květiny Vám doručíme zdarma při objednávce nad 2000 Kč nebo za 99 Kč v rámci doručení květin v Ostravě a Opavě!

Rozvážíte květiny v rámci celé ČR?

Chtěli byste doručit květiny na druhý konec republiky? Doručujeme květiny po celé ČR, kamkoliv si budete přát!

Kdo vám květiny doručí v rámci doručení květin po ČR?

Květiny v rámci ČR vám doručí kurýrní služba Messenger s kterou dlouhodobě spolupracujeme , jejich auta jsou přímo přizpůsobená k rozvozu květin! Troufáme si říct, že kurýrní služba Messenger je v rozvozu květin ta nejlepší!

Mohu si zvolit čas, pokud si objednám rozvoz květin v rámci ČR?

Den doručení ano! Přesný čas Vám bohužel nemůžete zajistit, ale můžete nám napsat orientační čas doručení květin, jako např. dopoledne, odpoledne. My Vaše požadavky vždy s kurýrní službou řešíme a vždy se snažíme udělat vše pro vaši maximální spokojenost!

Kolik bude stát doručení květin v rámci ČR?

Květiny Vám doručíme zdarma při objednávce nad 2000 Kč nebo za 179 Kč v rámci doručení květin po celé České republice.

Mohu vidět květiny dřív, než budou doručeny příjemci?

Samozřejmě! Všem našim zákazníkům před odesláním posíláme foto jejich květin na uvedený email!

Co když se nám objednané květiny nebudou líbit?

Zavolejte nám, napište nám! Prosím, informujte nás! Ceníme si Vaši zpětné vazby a i negativní reakce nás posouvají dál! Vyhodnotíme situaci a pošleme Vám květiny nové nebo vám vrátíme peníze!